contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

NOWE NAZWISKA

Diana Jankiewicz

Jagoda Lisiak

Kolekcja "Surville Surmer" Diany Jankiewicz

Diana Jankiewicz jest projektantką mody kobiecej. Jej flagowym produktem jest płaszcz, idealnie skrojony, pasujący każdej kobiecie. Jest punktem, który łączy wszystkie kolekcje. 

Inspirują ją filmy oraz kobiety a także ich wnętrze, osobowość oraz przeróżne wcielenia. To dla nich tworzy dlatego chce znać ich potrzeby. Poznaje je poprzez filmowe bohaterki, których kostiumy aranżuje na nowo. 

Jankiewicz studiowała w Instituto Marangoni w Mediolanie i Londynie. Po zdobyciu doświadczenia w londyńskiej pracowni Richarda Nicolla postanowiła wrócić do kraju i tutaj otworzyć własną markę. 

Kolekcja "Surville Surmer" Diany Jankiewicz

Początkowo brała udział w targach mody Mustache. Później można było podziwiać jej dzieła na targach Hush. Wydarzenia te pomogły jej się wypromować. 

Diana kocha klasykę i jest jej wierna. Widać to w każdym jej projekcie. Ponadczasowe projekty to jej znak rozpoznawczy. 

Każda z jej kolekcji bazuje na poprzednich. Udoskonala to co już wcześniej udało jej się wymyślić. Płaszcz i sukienka to elementy niezbędne w każdej nowej propozycji. 

Kolekcja "Surville Surmer" Diany Jankiewicz

Popularny już płaszcz od Jankiewicz dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych a także wykonany z różnych tkanin. 

Projektantkę wyróżnia niebywała dokładność oraz precyzja jeśli chodzi o szczegóły i wykończenia. Starannie podchodzi również do wyboru materiałów. Korzysta z tych najlepszych, jedwabnej satyny, organzy, wełny czy szkockiego tweedu. 

W 2014 roku zdobyła nagrodę HUSH Selected w kategorii Konsekwencja co może świadczyć o jej uporze oraz o tym, że wytrwale realizuje swój plan, którego efekty widać gołym okiem. Jest oddana prostocie i naturalności, która sprawdza się w wielu sytuacjach oraz jest zawsze w cenie. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Tekst: Jagoda Lisiak