contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

NOWE NAZWISKA

Dramat Europe

Jagoda Lisiak

Moodboard kolekcji wiosna-lato 2019 marki Dramat Europe

Dramat Europe był początkowo modowym projektem artystycznym, który w 2018 roku przekształcił się w markę. Marka Dramat Europe odwołuje się do rodzimych wyobrażeń i mitów o luksusie, zapożyczonych z amerykańskich filmów i seriali telewizyjnych, przemienia je w autonomiczną kategorię estetyczną, oddalającą wstyd i zaprzeczającą kompleksowi niższości.

Moodboard kolekcji wiosna-lato 2019 marki Dramat Europe

Główne inspiracje marki odnoszą się do przeszłości. Poprzez formy i dobór tkanin z przekorą adaptuje stereotypy kulturowe. Kolekcje marki cechuje eklektyczny indywidualizm, dbałość o szczegóły, awangardowa linia kroju, naturalne tkaniny i bogate zdobienia.

Tkaniny użyte do kolekcji na sezon wiosna-lato 2019 to niebieski jeans, pistacjowa i koralowa wiskoza, oliwkowa satyna bawełniana, czarna jedwabna krepa, czarny i różowy len, cekiny. Zdobienia tworzą wzory z małych perełek wyłożonych na jeansowych sylwetkach, guzików ręcznie szlifowanych z masy perłowej oraz haftów.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook