contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

NOWE NAZWISKA

KOPI jesień-zima 2016/17

Jagoda Lisiak

KOPI jesień-zima 2016/17/fot. Łukasz Murgrabia 

KOPI to marka stworzona przez Natalię Kopiszkę. Utalentowana absolwentka architektury krajobrazu i projektowania ubioru stawia na minimalizm i nietypowe formy. Jej projekty są bardzo intrygujące i oryginalne. 

Projektantka kocha modę od najmłodszych lat. Tę pasję widać w każdym ubraniu, dodatku oraz biżuterii, do tworzenia której podchodzi nietuzinkowo. 

Interesuje ją dawna moda, starsze pokolenie ludzi czy stare kino. To właśnie rzeczy w stylu vintage ma w szafie najwięcej. 

W najnowszej kolekcji marki na sezon jesień-zima 2016 pojawia się kolejna interpretacja elementów ludzkiego ciała, które KOPI często wykorzystuje w swoich projektach. Motyw dłoni wykorzystany został do stworzenia kolczyków i breloczków. Są też kolczyki w kształcie oczu. Pojedyncze elementy złożone w całość przedstawiają twarz. Produkty zostały wykonane ze stali chirurgicznej z elementami złota i srebra. 

KOPI jesień-zima 2016/17/fot. Łukasz Murgrabia

Tym razem artystka inspirowała się obrazami i kolażami francuskiego malarza Henriego Matisse’a.  

Nietypowa kampania promująca biżuterię została przedstawiona w formie kolaży wyciętych przez Huberta Kołodziejskiego, na podstawie fotografii studyjnych autorstwa Łukasza Murgrabi.

Kolejne projekty Kopiszki to dowód na to, że dziewczyna podchodzi do mody bardzo kreatywnie a każdy swój niebanalny pomysł realizuje z ogromną pasją. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Jagoda Lisiak