contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

NOWE NAZWISKA

Kpodonou

Jagoda Lisiak

fot. Magdalena Ławniczak

Grudzień 2015 roku. To wtedy pierwsze projekty marki Kpodonou ujrzały światło dzienne. Odważne, nowoczesne, wnoszące dużo świeżości. 

Autorska, streetwearowa firma została stworzona przez Sandrę Kpodonou, która w świecie mody działa już od dawna. Artystka stoi również za sukcesem marki Le GIA. Jednak projektantka zajmuje się nie tylko przygotowywaniem kolekcji ubrań. Dba także o włosy swoich klientek w prowadzonej przez siebie pracowni artystycznej. 

fot. Magdalena Ławniczak 

Pierwsza kampania Kpodonou powstała w paryskiej dzielnicy Chinatown. Przed obiektywem Magdaleny Ławniczak stanęła rosyjska modelka Sasha Melnychuk – ulubienica Demny Gvasali, dyrektora kreatywnego domu mody Balenciaga. Do zdjęć pozowała również sama projektantka, która postawiła na satynowe komplety, kurtki w stylu „biker” oraz okrycia inspirowane kimonem. 

W kolekcji pojawiają się też futra w odważnych kolorach w połączeniu z parkami, elementy stroju z gniecionych skór i sukienki przepasane czarnymi obrożami. 

Za stylizację odpowiadała Ewelina Gralak a makijażem do sesji zajęła się Ania Grzeszczuk. 

Ubrania młodej marki pojawiły się już w jednej z sesji w magazynie Viva! Moda. 

Marka Kpodonou z energią weszła na rynek pokazując ciekawe projekty. Utrzymane w swobodnym i bardzo luźnym klimacie na pewno nie pozostaną niezauważone.  

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Tekst: Jagoda Lisiak