contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

           

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

NOWE NAZWISKA

Kulta "Miłość"

Jagoda Lisiak

Kulta - Miłość: kolekcja wiosna 2017/fot. Weronika Izdebska

Proste, oversize'owe formy i ciekawe detale to cechy, które wyróżniają polską markę Kulta. Ich kolekcje są połączeniem skandynawskiego minimalizmu i mody japońskiej. Zauważyć można również odwołania do mody męskiej. 

Nazwa Kulta kryje w sobie tajemniczość, wolność i twórczość. Staranność wykonania ubrań jest także ich mocną stroną. Produkują je w małych pracowniach krawieckich z poszanowaniem wartości etycznych. 

Najnowsza kolekcja „Miłość” to opowieść o emocjach – wyjątkowych, nieoczywistych, czasami zaskakujących. Wszystkich – od zazdrości po szacunek.

Kulta - Miłość: kolekcja wiosna 2017/fot. Weronika Izdebska

 W propozycjach na wiosnę 2017 znaleźć można wiele kontrastów. Choć w ubraniach dużo jest sportowego charakteru, zauważalne są też kobiece rozwiązania. 

W kolekcji królują sukienki i spódnice. Są też okrycia wierzchnie – obszerna parka oraz bomber jacket. Urozmaiceniem są plisy oraz paskowy wzór. Wszystko zachowane w ciemnych odcieniach klasycznej czerni i granatu. 

Dyskretne wzory, które ozdabiają część ubrań zaprojektowała graficzka Vaczor. Splecione ręce i nogi oraz motyw moro to niedosłowny ale wymowny akcent. 

Kulta to z pewnością wygoda idąca w parze z nowoczesnością. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Jagoda Lisiak

Zdjęcia: Weronika Izdebska