contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

NOWE NAZWISKA

Marta Janikowska

Jagoda Lisiak

Pokaz kolekcji „Coup D’Etat" Marty Janikowskiej podczas gali dyplomowej VIAMODA upgrade 2017

Jej przygoda z projektowaniem ubrań zaczęła się w momencie podjęcia zawodowej pracy jako projektant oraz rozpoczęcia studiów w warszawskiej szkole VIAMODA. Od tamtego czasu łączy życie zawodowe z prywatnym tworząc rzeczy w stylu ‘precyzyjny rebel look’. 

Marta Janikowska to młoda, zdolna projektantka. Jej kapsułowa kolekcja została doceniona podczas gali dyplomowej VIAMODA upgrade 2017, gdzie została uznana przez jury za najlepszą. 

Kolekcja „Coup D’Etat” to użytkowe ubrania powstałe poprzez dekonstrukcje form i grę detali. Inspiracja subkulturami motocyklowymi widoczna jest w doborze haseł i kolorów tkanin. 

Do końca sierpnia projekty Marty można obejrzeć w warszawskim butiku TFH Koncept mieszczącym się przy ulicy Szpitalnej 8. Projektantka zapoczątkowała cykle, w trakcie których zapoznać się będzie można z wybranymi kolekcjami, zaprezentowanymi podczas gali dyplomowej VIAMODA upgrade 2017. 

Wolny czas, którego ma mało, artystka spędza w towarzystwie dobrej książki i muzyki. Oprócz projektowania fascynuje ją również technologia, którą wykorzystuje w codziennej pracy w modzie. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Tekst: Jagoda Lisiak