contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

NOWE NAZWISKA

MIA, czyli matka i córka

Katarzyna Pietrewicz

MIA/mat. MIA

Nazwa ma odzwierciedlać więź łączącą projektantki. Iwona (matka) i Anna (córka) Margańskie to założycielki nowatorskiej marki MIA, która powstała w 2013 roku z silnej potrzeby i pasji projektowania.

Początkowo obie zajmowały się architekturą i grafiką użytkową, działając raczej niezależnie, jednak cały czas konsultując najważniejsze kwestie projektowe.

Iwona i Anna Margańskie/mat. MIA

Studio projektowe MIA/mat. MIA

Projekty MIA/mat. MIA

Matka i córka postawiły na bardzo nowatorskie podejście do konstrukcji i pracy materiałem. MIA to dominacja wyrazistej formy nad kolorem, którą projektantki otrzymują wykorzystując nowoczesne, jednolite materiały (skóra, pianka, wełna). W ich projektach króluje czerń, beż, biel, brązy oraz ecru.

W niesamowitej pracowni, która znajduje się w 150-letnim młynie przerobionym na szwalnię, Iwona i Anna tworzą wszystkie konstrukcje od podstaw, mając na uwadze klasyczną elegancję z nutką szaleństwa i ekstrawaganckiego spojrzenia na formę. 

MIA kolekcja wiosna-lato 2015

MIA kolekcja wiosna-lato 2015

Ich prace ukazały się do tej pory m.in. w brytyjskim wydaniu Vogue’a oraz w polskim Elle

MIA to projekty dla kobiet silnych, lubiących się wyróżniać, dających wyraz swojej osobowości i przede wszystkim ceniących sobie wielofunkcyjność. Ubrania marki często można nosić na wiele sposobów.

Akcesoria MIA/mat. MIA

Akcesoria MIA/mat. MIA

Nieodzownym dodatkiem do geometrycznych form są akcesoria w rozmiarze XXL, które zajmują miejsce wzorów i wyrazistych kolorów.

Najnowsza kolekcja marki - GEO - skupia się na geometrii i gięciu płaszczyzny, która została oswojona poprzez tkaniny w postaci pianki dwustronnie laminowanej dzianiną, wełny, jedwabiu, bawełny oraz skór.


Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

tekst: Katarzyna Pietrewicz

MIA kolekcja wiosna-lato 2015

MIA kolekcja wiosna-lato 2015

MIA kolekcja wiosna-lato 2015

MIA kolekcja wiosna-lato 2015

MIA/mat. MIA