contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

NOWE NAZWISKA

MISS QUOTE

Jagoda Lisiak

Lookbook biżuterii marki MISS QUOTE/fot. materiały prasowe

Od zawsze chciały pracować razem. Dwa lata temu postawiły wszystko na jedną kartę i zaczęły realizować swoje marzenia. Dziś, trzy siostry Monika, Iza i Sylwia są właścicielkami marki biżuteryjnej MISS QUOTE. Słowo MISS to połączenie pierwszych liter ich imion - Monika, Iza i Sylwia a QUOTE nawiązuje do umieszczonych na biżuterii cytatów i przesłań życiowych. Z pierwszych liter nazwy powstał kot i to on stał się znakiem rozpoznawczym ich firmy.

Siostry, od początku postawiły na wysokiej jakości produkty tworzone tylko w Polsce. Swoją przygodę z biżuterią i budowaniem marki rozpoczęły przede wszystkim od działalności w social mediach. Dzięki publikacjom na Instagramie i Facebooku szybko zostały zauważone.

Pierścionek marki MISS QUOTE/fot. materiały prasowe

Wszystkie produkty, które trafiają do sprzedaży muszą uzyskać akceptację każdej z trzech dziewczyn. Ważna jest dla nich nie tylko forma, ale również przekaz. Ich biżuterię można traktować jako talizman poprzez wygrawerowane na niej przesłania, cytaty, mantry, motta czy osobiste myśli lub słowa. Biżuteria MISS QUOTE ma przypominać o ważnych momentach w życiu, o tym co i kto jest dla nas ważny oraz co nas wyróżnia i co sprawia, że się uśmiechamy.

Początkowo klienci marki głównie stawiali na hasła autorstwa dziewczyn. Z czasem, coraz chętniej dzielą się swoimi pomysłami na napisy, które chcą umieszczać na bransoletkach, naszyjnikach czy pierścionkach.

Lookbook biżuterii marki MISS QUOTE/fot. materiały prasowe

Lookbook biżuterii marki MISS QUOTE/fot. materiały prasowe

Każdy produkt wykonywany jest ręcznie z najszlachetniejszej próby srebra 925 pozłacanego 24-karatowym żółtym oraz różowym złotem a także ze złota próby 585. Dzięki temu, z dbałością o każdy szczegół można podkreślić swój styl i wyrazić siebie.

Twarzą marki niezmiennie pozostają trzy założycielki: Monika, Iza, Sylwia – Sisters czyli MISS.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

 

Opracowanie: Jagoda Lisiak