contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

NOWE NAZWISKA

Moye

Adrianna Jannasz

Lookbook najnowszej kolekcji Moye

Moye to polska marka, którą stworzyły dwie siostry Magdalena i Melania Wyszomierskie, skupiając się na bieliźnie oraz homewear na poziomie premium. 

- Nazwa zaczerpnięta została z małej miejscowości we francuskich Alpach. Życie toczy się tam wolniej. Bardzo spójnie kojarzy się nam to z produktami Moye. Nazwa w sposób naturalny nawiązuje także do słowa „moje”, które podkreśla intymny charakter kolekcji – wyjaśnia Magdalena.

Projekty Moye są minimalistyczne, proste w formie, lecz całość ma wyjątkowy i estetyczny charakter. 

Lookbook najnowszej kolekcji Moye

W ofercie znajdziemy ubrania wykonane z naturalnych tkanin. Marka ceni sobie czysty jedwab, bawełnę oraz cupro. Włókna te zapewniają wysoki komfort użytkowania i pozostawiają delikatny, niezobowiązujący wygląd. 

Kolekcje są subtelne, gdzie dominują spokojne barwy utrzymane w przygaszonej tonacji. Pojawia się niezastąpiona czerń i biel, beż, turkus czy kolor oliwki. 

W najnowszej kolekcji polskiej marki znajdziemy topy na cienkich ramiączkach wykonane z włókna miedziowego – cupro oraz szlafroki czy szorty. Pojawiły się również figi oraz opaski na oczy. 

Lookbook najnowszej kolekcji Moye

Ubrania pokochały polskie blogerki - Kasia Tusk i Horkrus, które z dumą prezentują projekty Moye na Instagramie.

- Naszym celem jest pielęgnacja sfery domowej, sfery prywatności, w myśl hasła: „my home is my castle” -  tłumaczy Magdalena Wyszomierska.

Marka kierowana jest do kobiet, które cenią sobie wysoką jakość w codziennym życiu i dbających o estetykę. Jest to pierwsza polska marka, która tworzy bieliznę domową na poziomie premium. Wysokiej jakości tkaniny współgrają z ciałem i otwierają zmysły pozwalając odciąć się od świata i odpocząć.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Tekst: Adrianna Jannasz