contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

NOWE NAZWISKA

North by Zoe

Jagoda Lisiak

Lookbook wiosna-lato 2016

North by Zoe to ubrania w skandynawskim stylu. Wygodne, produkowane w Polsce, mają szansę zdobyć serca klientek i być pożądanymi przez kobiety w całym kraju oraz poza jego granicami. 

Polska marka założona w 2015 roku proponuje rzeczy proste i minimalistyczne, ale jednocześnie ponadczasowe. Mogą być bazą stylizacji jak również samodzielnie tworzyć zestawy. 

Funkcjonalne ubrania z metką North by Zoe są wykonywane głównie z naturalnych materiałów. Cechują się zatem wysoką jakością. Są precyzyjnie wykończone, a wiele elementów jest robionych ręcznie. 

Lookbook wiosna-lato 2016

W kolekcjach marki znajdziemy elementy „basic”, takie jak bawełniane t-shirty w podstawowych barwach czy dresowe bluzy. Jest też koszula o męskim kroju, oversizowy sweter czy lekkie sukienki. Wszystko w stonowanych kolorach. Delikatne materiały przełamuje ciężka, czarna skóra z której wykonane są m.in. spodnie i szorty. 

Uniwersalność ubrań sprawia, że można je nosić przez cały rok. Pasują na wiele okazji – wtedy kiedy chcemy odpocząć, a także w sytuacjach bardziej oficjalnych. 

Victoriya Evseeva stworzyła markę dla kobiet silnych i niezależnych. Ceniących komfort, ale również kochających pięknie wyglądać i gustownie się prezentować. Kobieta North by Zoe musi dobrze czuć się w swoim ciele, musi mieć do siebie zaufanie ponieważ „North Girl likes how she looks and what she wears”. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Tekst: Jagoda Lisiak