contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

NOWE NAZWISKA

Piotr Popiołek

Jagoda Lisiak

Kolekcja "Back to black" Piotra Popiołka

Piotr Popiołek to młody projektant – absolwent Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru z Krakowa. Jest również stylistą i kostiumografem. Pochodzi z Krakowa.

Na początku zajmował się projektowaniem ubrań dla kobiet. Po stworzeniu trzech kolekcji zrozumiał, że woli tworzyć dla mężczyzn. To w tym temacie czuje się pewniej. Jak dotąd, ma na swoim koncie trzy kolekcje męskie i planuje cały czas się rozwijać. Chce, aby jego marka była rozpoznawalna na arenie międzynarodowej.

Kolekcja "Back to black" Piotra Popiołka

Młody artysta tworzy najczęściej rzeczy jednolite. Wybiera stonowane kolory takie jak: beż, biel i czerń. Cechą charakterystyczną jego projektów jest warstwowość.

Jego talent jest zauważany i doceniany w wielu konkursach. W marcu tego roku zwyciężył „Cracow Fashion Awards”. Został uhonorowany tytułem "Best International Designer" podczas Mercedes-Benz Fashion Week Central Europe w Budapeszcie. Otrzymał możliwość pokazania nowej kolekcji w ramach oficjalnego grafiku wydarzenia za rok. Jest również finalistą warsztatów Fashion Design z Markiem Fastem podczas 10. edycji "Art & Fashion Forum powered by Grażyna Kulczyk", której kuratorem był Nick Knight - założyciel SHOWstudio. 

Kolekcja "I'm a car crash boy" Piotra Popiołka

Jego prace zostały opublikowane na łamach takich światowych magazynów i portali jak: "KALTBLUT magazine", "Vanity Teen", "Minc magazine", "ELEGANT magazine", "Yearbook Fanzine", "MODO magazine", "InPrint magazine", "Fashion World" oraz w Polsce w: "Lounge", "TUBA", "Black Wall Magazine", "Confashion magazine".

Projektant wpiera też odpowiedzialną i świadomą produkcję ubrań. Potwierdził to, dołączając do akcji społecznej "Fashion Revolution Day".

Kolekcja "I'm a car crash boy" Piotra Popiołka

Popiołek pracował nad kostiumami do spektakli w wielu teatrach m.in. w Teatrze Żydowskim w Warszawie oraz w Teatrze Nowym w Krakowie.

W 2014 roku zorganizował swoją autorską wystawę "PRESENT FASHION". Miała ona miejsce w Galerii ART w Świnoujściu.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Jagoda Lisiak