contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

NOWE NAZWISKA

RabbitRabbit

Jagoda Lisiak

Kolekcja "Free Spirit" marki RabbitRabbit na sezon jesień-zima 2016-17/fot. Edyta Potrząsaj

RabbitRabbit to polsko-duńska marka modowa. Ich główną inspiracją są bajki i baśnie, w których świat cudowności i wydarzenia magiczne przeplatają się z rzeczywistością. Gdzie dobro zwycięża nad złem a nadprzyrodzone postacie obdarzone są cechami ludzkimi. 

Ubrania marki mają sprawiać dużo radości, wywoływać uśmiech na twarzy a także pozytywne emocje. RabbitRabbit = szczęście. 

Marka stawia na doskonałe krawiectwo i wysoką jakość każdej rzeczy. Wszystkie produkty są odszywane w Polsce, w niewielkiej pracowni pod Krakowem. 

Kolekcja "Free Spirit" marki RabbitRabbit na sezon jesień-zima 2016-17/fot. Edyta Potrząsaj

Już sama nazwa brandu wskazuje na ich dystans i ‘lekkie’ podejście do tematu mody, który powinien bawić i podkreślać indywidualność każdego człowieka. Królik to ciekawskie stworzenie, symbolizujące ciągłą odnowę życia. Samo słowo „królik” wg założycieli marki niesie pozytywną energię, którą oni chcą się dzielić poprzez swoje ubrania. 

W ofercie marki znajdziemy ciekawe interpretacje obowiązujących trendów. Choć eksperymenty nie są im obce to pozostają wierni wytyczonej drodze. 

Najnowsza kolekcja „Free Spirit” na sezon jesień-zima 2016/17 to wariactwo wzorów i kolorów, ujarzmione w dziewczęcych fasonach. Na pierwszy plan wysuwa się połączenie delikatnych jedwabiów z ciężką wełną. 

Kolekcja "Free Spirit" marki RabbitRabbit na sezon jesień-zima 2016-17/fot. Edyta Potrząsaj

Widoczna jest inspiracja latami 70., estetyką retro oraz wybiegowym trendem „granny chic”. 

W kolekcji królują wzory, są kolorowe paski i kwiatowe printy. Pojawiają się zwierzęce motywy, królik z logo znalazł swoje miejsce na swetrze a ptaki na koszuli oraz na kurtce. Nie zabrakło modnych elementów takich jak spódnic o długości midi, bomberek, przedłużanych płaszczy, dziewczęcych kołnierzyków czy żabotowych wykończeń. 

Jest zabawnie, baśniowo i romantycznie – kwintesencja marki zamknięta w najnowszej kolekcji. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Tekst: Jagoda Lisiak