contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

NOWE NAZWISKA

Roma Yanota jesień-zima 2016/17

Jagoda Lisiak

Kolekcja marki Roma Yanota na sezon jesień-zima 2016-17/fot. Maksym Rudnik

Roma Yanota to marka, która proponuje proste ubrania w niebanalnym wykonaniu. Projekty nowego modowego brandu charakteryzują się minimalizmem oraz świetną jakością. 

Marka utożsamia się z elegancją, przez co rozumie dyskretność, prostotę i wyjątkową dbałość o szczegóły. Jest dowodem na to, że nowoczesny wygląd można połączyć z wygodą i sportowym szykiem. 

Projektantka marki postanowiła przeciwstawić się sezonowym trendom. Tworzy ubrania ponadczasowe, na które moda nie przemija. 

Kolekcja marki Roma Yanota na sezon jesień-zima 2016-17/fot. Maksym Rudnik

W skład kolekcji wchodzą płaszcze, kurtki a także bluzy. Postawiono na okrycia wierzchnie i chociaż elementów jest niewiele to wyróżniają się one dobrym wykonaniem. 

Za inspirację do kolekcji jesień-zima 2016/17 posłużyła natura. Przejawia się ona w naturalnej kolorystyce oraz surowych formach. Biały, beżowy, czarny i szary to barwy, które upodobała sobie projektantka. 

Kolekcje od Roma Yanota są produkowane w krótkich, limitowanych seriach. Sprawia to wrażenie wyjątkowości każdej, osobnej rzeczy. 

Kolekcja marki Roma Yanota na sezon jesień-zima 2016-17/fot. Maksym Rudnik

Ubrania szyte są w Polsce z naturalnych materiałów. Do produkcji rzeczy wykorzystywane są wełna, kaszmir czy alpaka. 

Roma Janota stworzyła swoją markę z pasji do mody. Twierdzi, że szczegóły mają największe znaczenie, dlatego dba o każdy nawet najmniejszy detal, który składa się na spójną całość. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Tekst: Jagoda Lisiak