contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

NOWE NAZWISKA

Sweter na lato w wydaniu polskiej marki LaWool

Jagoda Lisiak

Kampania LaWool "Jane Go Home" 

Marka LaWool kojarzona jest przede wszystkim z ręcznie robionymi swetrami i akcesoriami z najwyższej jakości włóczek. Pierwsze projekty powstawały w domowym zaciszu i najczęściej trafiały w ręce rodziny i przyjaciół Doroty Jagielskiej – właścicielki LaWool, która jest odpowiedzialna za każdy etap powstawania swetrów i akcesoriów – od projektowania, przez wybór dostawców włóczki, po własnoręczne wykonanie. Marka jest odpowiedzią na chęć dzielenia się pasją i talentem, a perfekcjonizm i niebywała dbałość o jakość przyczyniły się do zjednania grona lojalnych klientek, które nieustannie się powiększa.

Mimo że LaWool istnieje dopiero od trzech lat, to na rynku autorskich produktów hand made ma już dość silną pozycję. Klientki cenią to, że każdy sweter robiony jest na wymiar. Marka bierze pod uwagę sugestie i pomysły klientek, wychodząc z założenia, że zadowolenie kupujących jest priorytetem, zwłaszcza gdy chodzi o tak niepowtarzalne produkty jak ręcznie robione swetry czy akcesoria. 

Kampania LaWool "Jane Go Home" 

Najbardziej popularnym wzorem wybieranym przez klientki jest charakterystyczny model z głębokim dekoltem na plecach. Ubrania LaWool wybierane są przez kobiety, które nie uznają kompromisu między wygodą, a seksownym wyglądem czy dobrym stylem. Każde zamówienie odzwierciedla misję marki - tworzenie produktów tak samo wyjątkowych jak osoby, które je noszą.

Najnowsza kolekcja „Jane Go Home” inspirowana jest ikoną stylu lat 70-tych – Jane Birkin. Motyw przewodni narodził się podczas słuchania wydanej w 1975 roku płyty „Lolita Go Home” z kompozycjami Serge’a Gainsbourga, śpiewanymi przez Jane.

Mariaż nasyconych kolorów, fasony off-shoulder i głębsze dekolty zwracające uwagę na uwodzicielską moc kobiet, o której śpiewa Jane Birkin, to główne przymiotniki opisujące kolekcję. Szczególną uwagę przykuwają jak zwykle lekkie bawełniane swetry. 

Spójna z wizją kolekcji sesja zdjęciowa została wykonana w klimatycznym apartamencie zlokalizowanym przy placu Grzybowskim. Zobaczcie piękną galerię!

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 


Tekst: Karol Droździk

Fot. Paulina Wesołowska i Łukasz Żyłka