contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

NOWE NAZWISKA

WEAVE

Adrianna Jannasz

Instagram: @madebyweave

WEAVE to nowa, polska marka odzieżowa założona w 2016 roku przez Magdę Libucha-Zdrojewską.

Marka tworzy ubrania o formach zgeometryzowanych ze specjalnie zaprojektowanymi haftami. W skład kolekcji wchodzą sukienki, koszule, płaszcze, które uszyte są z wyjątkowych tkanin. 

WEAVE zadebiutowała swoją kolekcją „Labour of love” na sezon jesień/zima 2016/17, w której wszystkie ubrania zostały uszyte ręcznie.

„Labour of love” to kolekcja powstała z niezwykłych tkanin i wzorów, które na potrzeby stworzenia kolekcji zaprojektowała brytyjska projektantka - Jacky Puzey, która specjalizuje się w projektowaniu i produkcji haftów 3D.

Lookbook kolekcji "Labour of love"

Dyrektor kreatywna marki - Magdalena Libucha-Zdrojewska w kolekcji WEAVE czerpie z historii mody i przekłada ją na współczesny język. Kolekcja „Labour of Love” nawiązuje do rewolucyjnych krojów, a wykorzystane tkaniny, dzianiny oraz palety kolorystyczne mają swoje źródło w sztuce i kinematografii. Obecność w kolekcjach haftu jako sztuki drogiej i zepchniętej do roli sezonowego ornamentu to próba powrotu do korzeni mody i odnowienia konotacji kulturowych, jakie się z nią wiążą.

WEAVE tworzy kobiece ubrania, które wpasowują się w obecne trendy. Rzemiosło to z pewnością dominująca cecha marki, której brakuje w polskim przemyśle mody. 

Debiutancką kolekcję można kupić w butiku WEAVE na ulicy Śniadeckich 17 w Warszawie oraz online.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Tekst: Adrianna Jannasz