contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

NOWE NAZWISKA

Zaquad

Jagoda Lisiak

Zaquad wiosna-lato 2016

O tytuł jednej z najbardziej kobiecych marek modowych w Polsce z pewnością może ubiegać się Zaquad, czyli dzieło Anny Banaczek - projektantki, dla której tworzenie ponadczasowej elegancji z nonszalancką swobodą jest najważniejsze w ubiorze kobiety XXI wieku.

Pierwsza kolekcja, która swój debiut miała w sezonie jesień zima 2013/2014 już wtedy podbiła serca polskich celebrytek. W kreacjach Zaquad bardzo często można spotkać Martę Żmudę-Trzebiatowską, Kingę Rusin, Annę Lewandowską czy Justynę Steczkowską.

Zaquad wiosna-lato 2016

Najnowsza kolekcja wiosna lato 2016 to mocny akcent w postaci kwiecistych wzorów i charakterystycznego już dla marki printu gwiazdek. Koronki, pastelowe kolory, sukienki na cienkich ramiączkach, zwiewne koszule i hiszpańskie dekolty pozwolą na stworzenie w pełni kobiecego i nowoczesnego looku.

Do tworzenia autorskiej kolekcji cyklicznie zapraszana jest Magdalena Knitter, personal shopper i autorka bloga passion4fashion-madzix.blogspot.com. Współpraca dwóch dynamicznych kobiet może owocować wyłącznie projektami stworzonymi w stu procentach odpowiadającym potrzebom kobiet.  Z ciekawością będziemy przyglądać się kolejnym pomysłom polskich projektantek.   

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Tekst: Ewa Pestkowska