contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

NOWE NAZWISKA

Zofia Chylak – polskie szycie na miarę

Katarzyna Pyrek

mat. prasowe Zofia Chylak

Wskrzesza w Polsce tradycję szycia na miarę i przywraca mu cechy klasycznej elegancji. Jej projekty charakteryzują się nutą romantyczności i dużą dawką prostoty.

Zofia Chylak to projektantka, która z wykształcenia jest historykiem sztuki. A jej specjalnością jest symbolika stroju w dobie północnego renesansu, z którego czerpie inspiracje przy tworzeniu projektów.

mat. prasowe Zofia Chylak

mat. prasowe Zofia Chylak

Swoją karierę rozpoczęła u boku Ani Kuczyńskiej, po czym przeniosła się do Nowego Jorku gdzie współpracowała z Proenza Schouler oraz z Nicolasem Caito. 

Ubrania Zofii Chylak są tworzone na indywidualne zamówienie i powstają w pojedynczych egzemplarzach. Projektantka do produkcji używa jedwabiu, wełny czy naturalnych futer. W jej portfolio znajdziemy suknie ślubne – również tworzone na zamówienie.

mat. prasowe Zofia Chylak

mat. prasowe Zofia Chylak


Zaś pod koniec 2014 roku Chylak wypuściła linię skórzanych torebek. I w odróżnieniu do polityki marki są one dostępne w seriach. Czarna włoska skóra, złote okucia i różnorodne faktury dostępne w formie kopertówek jak i tzw. shopperów. Nowe it bags?

 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

tekst: Katarzyna Pyrek

mat. prasowe Zofia Chylak

mat. prasowe Zofia Chylak