contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

O NAS

ANNA PUŚLECKA

redaktor naczelna

a.puslecka@dykf.pl

 

ANNA PUŚLECKA - ekspert mody, dziennikarka i producentka, od 20 lat pracuje w branży medialnej. Ma doświadczenie telewizyjne, radiowe, prasowe i internetowe.

W 1996 roku zaczęła pracę w TVP; od 2004-2012 współpracowała z TVN. W telewizji pracowała jako dziennikarka, producentka i prezenterka.

Od 2006 prowadzi własną firmę, która specjalizuje się m.in. doradztwie dotyczącym rynku mody, w szkoleniach medialnych i z wizerunku oraz w produkcji filmów z pokazów mody, sesji zdjęciowych i reklam (www.annapuslecka.com).

Od 15 lat zajmuje się tematyką moda & lifestyle. Często jeździ do Włoch na mediolański fashion week, ma kontakty z branży mody, które wykorzystuje w swojej pracy.

Obecnie Anna Puślecka jest redaktor naczelną portalu o modzie Do You Know Fashion oraz jego właścicielką i autorką.

Pisze do polskiego wydania Harper's Bazaar - przeprowadza ekskluzywne wywiady zagraniczne ze znanymi ludźmi ze świata mody.

Jest wykładowcą przedmiotu "Język mody, PR i media" na Wyższej Szkole VIAMODA.

Od września 2015 roku współpracuje jako Polish Market Fashion Consultant ze znaną na świecie marką, sprzedającą high fashion - LuisaViaRoma.

***

Anna Puślecka prowadziła słynny program o modzie „Musisz to mieć” w TVN Style. W latach 2009-2012 pracowała w DDTVN - realizowała materiały z zakresu mody, przeprowadzała wywiady, relacjonowała wydarzenia mody w Polsce i za granicą, a także prowadziła cykl „Moda Polska”.

Od lipca 2012 do maja 2013 pełniła funkcję szefowej działu mody w ekskluzywnym magazynie internetowym VU MAG (grupa Onet), gdzie stworzyła autorski dział mody od podstaw.

Jako dziennikarka prasowa współpracowała w przeszłości z czołowymi polskimi pismami takimi jak: Gala, Viva Moda!, Glamour, Twój Styl, Men’s Health czy Fashion Magazine.