contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

Premiery HUSH

10 DECOART

10 DECOART to biżuteria z charakterem projektowana dla pewnych siebie, światowych kobiet, które bawią się modą, kochają kolor i doceniają jakość wyrobów. Ta biżuteria to manifest przeciwko szarości, nudzie i bylejakości.

A2

A2 to polska marka skierowana do świadomych odbiorców poszukujących wyjątkowych ubrań. Rzeczy powstają w krótkich seriach i prezentują wygodny, nowoczesny casual.

ANERKJENDT

ANERKJENDT to duńska marka mody męskiej, skandynawski minimalizm i wzorcowa funkcjonalność okraszona szczyptą szaleństwa.

ANNA GREGORY

ANNA GREGORY to marka, którą charakteryzuje minimalistyczna forma i najwyższa jakość tkanin. Gruba, ręcznie tkana wełna oraz kolory inspirowane naturą są stałymi elementami jej projektów.

ANNA TRONOWSKA

ANNA TRONOWSKA tworzy stawiając sobie z cel łączenie różnych technik: sitodruku, druku sublimacyjnego, haftu, aplikacji oraz strzyżenia futer. Projektuje rzeczy dla kobiet, którym noszenie i dobór ubrań sprawia przyjemność.

AREK WOLSKI

AREK WOLSKI to biżuteryjna marka z tradycją. Tworzy z metali szlachetnych, przedmioty projektowane są przy użyciu najnowszych technologii i wykańczane ręcznie.  

AVEKK DESIGN

AVEKK DESIGN to ręcznie wykonywana biżuteria podkreślająca piękno ciała. Filozofią marki jest "body geometry", czyli modyfikowanie minimalistycznych form i dostosowywanie ich do naszego nastroju. Avekk skierowany jest do osób, które oczekują od biżuterii czegoś więcej.

BEWARE

BEWARE to marka której ideologia zawiera się w nastawianiu na radość i samoświadomość. W swoich projektach stawia na jakość i bycie niezależnym.

BORKO

BORKO to ubrania praktyczne, ale szlachetne. Marka szuka balansu pomiędzy indywidualną estetyką a funkcjonalnością. Szyje dla kobiet aktywnych i silnych.

BY/ JEWELLERY

BY/ JEWELLERY to rzeźbiarskie formy, szlachetne metale i tradycyjne techniki jubilerskie. Marka łączy je w unikalne, biżuteryjne skarby, inspiracje czerpiąc prosto ze świata natury, fantazji i marzeń z dzieciństwa.

BYNAMESAKKE

BYNAMESAKKE stawia na najlepsze gatunkowo tkaniny oraz niebanalne kroje. Łączy klasykę z nowoczesnością i casual z modą. Swoje projekty w znacznej mierze opiera na najlepszej na świecie, certyfikowanej bawełnie SUPIMA.

CAFARDINI

CAFARDINI to marka oferująca szyte na miarę garnitury powstające z najwyższej jakości tkanin, z wachlarzem indywidualnych wykończeń. Świat męskiej elegancji, którego podstawę stanowi ponadczasowa klasyka.

COLFAIR

COLFAIR oferuje t-shirty wyłącznie ze 100% organicznej bawełny z certyfikatem GOTS oraz miękkimi nadrukami bardzo wysokiej jakości. Niebanalna grafika i przywiązanie wagi do szczegółu, od projektu po opakowanie.

DOLFIE

DOLFIE to kolekcje unikalnych butów produkowanych w Portugalii i Hiszpanii, w tradycyjnych, ręcznych procesach, z troską o jakość skór i materiałów.

DOROTA TOMASZEWSKA

DOROTA TOMASZEWSKA to marka oferująca autorską biżuterię, wykonaną w łódzkiej pracowni. Przy jej produkcji wykorzystywane są tradycyjne techniki jubilerskie. DT tworzy głównie dla kobiet pewnych siebie, poszukujących unikalnych, prostych form.

ECID

ECID to akcesoria nowej generacji, elegancja i innowacja. W kolekcji dostępnych jest sześć geometrycznych modeli: od najbardziej podstawowych - kosmetyczek, przez torby w wersji XXL, do wygodnego worka.  

 

EVIDENCE ON MONDAY

EVIDENCE ON MONDAY to marka esencją której są proste, lecz niebanalne projekty; łącząca charyzmę, siłę, dynamikę, oraz elegancję w najbardziej subtelnym wydaniu.

FILIP ROTH

FILIP ROTH to ubrania proste, mocne i oryginalne. Marka łączy tkaniny i materiały, cechuje ją przede wszystkim traktowanie mody jako przestrzeni do interdyscyplinarnych działań.

FORGET ME NOT

 FORGET ME NOT to polska marka biżuteryjna. „PECUNIA” jest serią wykonywaną ręcznie z metali szlachetnych (srebro 925 lub złoto 14 karatowe) i autentycznych, certyfikowanych monet z minionych wieków.

F-TROUPE

F-Troupe - to niezwykłe detale, wysoki komfort i zamiłowanie do eksperymentowania.

FUKKI

FUKKI to marka stworzona dla kobiet, która swą nazwę czerpie z języka japońskiego, gdzie oznacza ona powrót. Wysoką jakością, spójnością estetyki i uniwersalnością ubrań pragnie uczynić markę taką, do której warto wracać- bez względu na trendy.  

GOSIA STROJEK

 GOSIA STROJEK to marka stworzona dla osób, które cieszą się życiem, bawią trendami i przez modę wyrażają siebie. To propozycje skierowane do kobiet i mężczyzn.

HECTOR & KARGER

HECTOR & KARGER czyli marka modowa z sektora high fashion. Ekskluzywne i eleganckie ubrania, dedykowane nowoczesnym kobietom. Współczesne kolekcje tworzy czerpiąc z klasycznych kanonów piękna.

JOANNA KRUCZEK

JOANNA KRUCZEK to marka unikatowych damskich torebek sygnowana nazwiskiem projektantki. Torebki by Joanna Kruczek wyróżniają się oryginalnym wzornictwem i wyrazistą kolorystyką. Dąży do połączenia mody wysokiej z modą użytkową.

JOANNA MAXHAM HANDBAGS

 JOANNA MAXHAM HANDBAGS oferuje szykowne akcesoria będące idealnym rozwiązaniem dla kobiet poszukujących luksusu w codziennych dodatkach.

MAPAYA

MAPAYA powstała z pasji do podróży i mody. Ubrania i akcesoria są unikatowe, ale też łatwe w noszeniu i stylizacji. Każda rzecz ma wyrażać ducha marki, czyli wolność, radość i ciekawości świata. MAPAYA jest dla tych, którzy lubią być w drodze.

MOIE

MOIE to marka biżuterii. Kocha prostotę, oryginalność, stawia na wysoką, trwałą jakość produktów. Moie jest odpowiedzią na złej jakości biżuterię z sieciówek, swoje projekty czyni zgodnymi z międzynarodowymi trendami.

MORINI

MORINI to poręczne torby i akcesoria, idealne dla rodziców i aktywnie żyjących osób. Ładne, a jednocześnie funkcjonalne torby dla kobiet i mężczyzn. Wygoda i dobry design.

MUSES

MUSES to marka, która powstała z inicjatywy Nataszy Urbańskiej. Oferuje pójne kolekcje i oryginalny dobór materiałów. Filozofią marki jest realizowanie potrzeb wymagających klientek, szukających wysmakowanych fasonów w najwyższej jakości.  

NUMPH

NUMPH to duńska marka mody damskiej,  skandynawski minimalizm i wzorcowa funkcjonalność okraszona szczyptą szaleństwa.

OLGA JAHR

OLGA JAHR to marka która stawia na elegancję i minimalizm. Ubrania są nowoczesne i ponadczasowe. Marka skierowana do kobiet, które lubią codzienną wygodę i prostotę, dla których praktycznie niezauważalny szczegół jest kluczem do udanej stylizacji.

OUTFIT FORMAT

OUTFIT FORMAT to inspiracje stylem japońskiej ulicy, doskonałym krawiectwem środkowych dziesięcioleci XX wieku oraz nowoczesnymi formami architektonicznymi. OF to kolekcje nacechowane prostotą połączoną z wysublimowanym detalem.

PAK.IN

PAK.IN to marka tworząca plecaki i torby o miejskim przeznaczeniu, inspirowane skandynawską estetyką z dodatkiem elegancji przy wykończeniach. Kolekcje projektowane i realizowane samodzielnie. Marka stawia na dobrą jakość i zaspokojenie potrzeb klientów.

PIOTR DRZAŁ

PIOTR DRZAŁ to miks klasyki, nowoczesnego streetwearu i sportu. Łączenie ze sobą różnych kierunków w celu wykreowania indywidualności, niebanalne połączenia materiałów, dążenie do unikatowości.

POSZETKA

POSZETKA to rodzinna manufaktura szyjąca dodatki do mody męskiej: krawaty, poszetki, fulary, muchy. Produkowane w Polsce, z najlepszych materiałów. Marka w swoich kolekcjach uwzględnia zarówno klasyczne, jak i ekstrawaganckie wzory.

ROOKIE

ROOKIE to plecaki, torby, nerki oraz etui na elektronikę. Akcesoria dla miejskich podróżników lubiących odkrywać okolicę, w której mieszkają. Wyróżnikiem jest spójna kolekcja- charakterystyczny motyw przeszycia materiału kolorową nitką.

SANS

SANS to ekskluzywne ubrania dla świadomych kobiet, które chcą żyć pełnią życia i po prostu czuć się sobą. Bez zbędnego blichtru – broni się produkt – jego jakość i design.

SARTOLANE

SARTOLANE to klasyczna męska galanteria skórzana (m.in. torby i portfele), szyta z naturalnych włoskich skór, w polskim, rodzinnym zakładzie kaletniczym. Celem marki jest to, by jakość znana z marek luksusowych była dostępna dla szerokiego grona odbiorców.

SOOLISTA

SOOLISTA to Czeska marka skupiająca się na oryginalnych projektach kobiecych i męskich t-shirtów. W swoich projektach stawia na przejrzystość formy i naturalne materiały.

THE ODDER SIDE

THE ODDER SIDE to marka, której celem jest tworzenie ubrań dla naturalnie zmysłowych kobiet. Basic- prostota i czysta forma, dająca wolność kompozycji i indywidualnej stylizacji.

UNIKKE DESIGN

UNIKKE DESIGN to przede wszystkim biżuteria z nabojów - better wear than use. Naboje zostają oszlifowane i opatrzone kamieniem. Marka idealna dla osób lubiących wyrażać siebie poprzez strój i dodatki.

ZUZA WYCHOWANIEC

ZUZA WYCHOWANIEC zajmuje się projektowaniem ubrań damskich i szyciem na miarę. Specjalizuje się w żakietach wykonanych z wysokiej jakości wełny. Wierzy, że dobrze skrojony żakiet potrafi podkreślić kobiecą zmysłowość i oddać jej naturalną siłę.