contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

           

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

VIDEO FASHION

Trailer American Crime Story: The Assassination of Gianni Versace

Adrianna Jannasz

Śmierć Gianniego Versace przed jego willą w Miami, w 1997 roku wstrząsnęła wszystkimi. Z utratą wybitnego twórcy ówczesnej mody nie mogło pogodzić się wiele osób. Do dziś bezpośrednia przyczyna morderstwa jest niejasna.

Drugi sezon American Crime Story poświęcony jest zabójstwie Gianniego Versace, przez seryjnego mordercę oraz kochanka projektanta - Andrew Cunanana. Serial składać się będzie z 9 odcinków i dostępny jest na platformie Fox. 

Rolę głównego projektanta zagrał Edgar Ramirez, w rolę Donatelli Versace wcieliła się Penelope Cruz, a w roli wieloletniego partnera Gianniego zobaczymy Ricky'ego Martina.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Adrianna Jannasz

Żródło: YouTube

CHWDP - Chcę Wam Dać Psa

Adrianna Jannasz

Joanna Krupa słynącą z zamiłowania do zwierząt rusza z nową akcją promującą adopcje zwierząt. CHWDP - Chcę Wam Dać Psa! Modelka zmienia znaczenie kontrowersyjnego hasła i zachęca do adoptowania zwierząt. 

Joanna przy współpracy z programem SNL - Polska nakręciła teledysk, w którym wcieliła się w role raperki. Tekst piosenki zachęca do adpocji oraz okazuje wdzięczność wszystkim, którzy opiekują się potrzebującymi zwierzakami. 

Od dziś slogan, CHWDP ma kojarzyć się z dobrem, jakie niesie za sobą idea Krupy. Cała akcja potraktowana jest z dystansem.

Niedługo dostępne będą oryginalne koszulki z napisem CHWDP - Chcę Wam Dać Psa.

Źródło: Youtube

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Adrianna Jannasz

Best wishes 2018 by Anthony Vaccarello

Adrianna Jannasz

Najlepsze życzenia noworoczne dla wszystkich od Saint Laurent!

Krótki film w reżyserii Anthony’ego Vaccarello oraz Inez & Vinoodh, w którym główną bohaterką została Anja Rubik, wcielająca się w Davida Bowie!

Źródło: Youtube

Marka: Saint Laurent

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Adrianna Jannasz