contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

           

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

VIDEO FASHION

H&M Conscious Exclusive 2018

Jagoda Lisiak

H&M po raz kolejny daje dowód na to, że warto inwestować w ekologiczne materiały. Stworzona została już siódma kolekcja linii Conscious Exclusive, która oferuje ekskluzywne ubrania, jednocześnie pokazując rosnące możliwości innowacyjnej mody.

W tym sezonie marka proponuje m.in. biżuterię wykonaną ze srebra z recyclingu oraz sukienki z sieci rybackich i innych nylonowych odpadów. 

Gwiazdami kampanii są: Aamito Lagum, Giedrė Dukauskaitė i Christy Turlington Burns - światowej sławy modelka i założycielka organizacji zdrowia Every Mother Counts.

Źródło: Youtube

Marka: H&M

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Jagoda Lisiak

H&M Denim wiosna 2018

Jagoda Lisiak

Dżins ma różne oblicza. Można go łączyć na różne sposoby i zakładać na wiele okazji. Marka H&M proponuje go  w kilku wersjach kolorystycznych.

Gwiazdą denimowej kolekcji na wiosnę 2018 jest angielska aktorka i modelka – Suki Waterhouse. Zobaczcie wideo z jej udziałem.

Źródło: Youtube

Marka: H&M

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Jagoda Lisiak

Trailer American Crime Story: The Assassination of Gianni Versace

Adrianna Jannasz

Śmierć Gianniego Versace przed jego willą w Miami, w 1997 roku wstrząsnęła wszystkimi. Z utratą wybitnego twórcy ówczesnej mody nie mogło pogodzić się wiele osób. Do dziś bezpośrednia przyczyna morderstwa jest niejasna.

Drugi sezon American Crime Story poświęcony jest zabójstwie Gianniego Versace, przez seryjnego mordercę oraz kochanka projektanta - Andrew Cunanana. Serial składać się będzie z 9 odcinków i dostępny jest na platformie Fox. 

Rolę głównego projektanta zagrał Edgar Ramirez, w rolę Donatelli Versace wcieliła się Penelope Cruz, a w roli wieloletniego partnera Gianniego zobaczymy Ricky'ego Martina.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Adrianna Jannasz

Żródło: YouTube